Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Aktuality

Propozice 2022

Ocenění 2022

Inter Kadet Cup 2022

Přihláška 2022

Účastníci 2022

Dodaná holoubata

Výsledky

Fotogalerie

Sdělení z TS

Produkty

Reference

Galerie vítězů

Dohoda

http://www.tsrecany.wz.cz/benzing.jpg

Účastníci TS & DERBY Řečany nad Labem 2022!

ID

Příjmení a jméno

Město

Stát

Počet holoubat

Záloha?

Zaplaceno?

1 Sedlak Vladislav Praha Česká republika 3

2 BUBNÍK Jiří Liblice CZ 5

3 Vyslouzil Lucas Soběchleby CZ 18 2

4 Family loft Go Family loft Go Soběchleby CZ 5

5 Dolak Josef Kladniky CZ 2

6 Kloz Ales Vysoke veseli Ceska republika 5

7 Venca Balkónový odchov Liberec 6 CZ 10

8 Novotny Petr Brandýsek ČR 4

9 Gavalier Jan 05919Vikartovce SK 9

10 Fišer Otto Králíky Česko 3

11 Mgr. Blahovský Milan Spišské Podhradie Slovensko 20

12 Kercheva Alexandra Praha-Kunratice CZ 18 2

13 Školský holubník ZŠ Spišské Podhradie SK 18 2

14 Kercheva Alexandra Praha-Kunratice Česká republika 4

15 Duda Xavier Revúca SK 18 2

16 MVDr Duda Jaroslav Revúca Slovensko 6

17 Spisak Miroslav Ochtiná Slovensko 3

18 Spisakova Olivia Ochtiná SK-18 2

19 Ničovský Jan Domažlice CZ 3

20 Stieranka Ján Kovarce SK 5

21 Sucháč Matias Ratková Sk-18 2

22 Bc. Sucháč Radovan Ratková Sk 3

23 TYM SVOBODA- WALDHAUSER Chrast CZ 10

24 Zudelik Stefan Betliar Slovensko 2

25 Zudelik Erich Betliar SK-18 2

26 KUREK TEAM oRAVSKÁ lESNÁ SK 3

27 Beránek Tomáš Bakov nad Jizerou Česká republika 2

28 Záchenský František Ružiná Slovenská republika 3

29 Bojko Stanislav Třinec ČR 5

30 Klimša Tomáš JC Třinec ČR 2

31 Klimša JC Jan Třinec ČR 2

32 Forman Milan Sloupno CZ 5

33 Buček Robert + Eduard Tvrdošín sk 10

34 Boháč Team BCHB Bela Slovensko 3

36 Jánošík Adam Bytča SK 18 2

38 Grena Mississauga team Mississauga Kanada 7

39 Romulus team Erik + Susan South Portland Maine -USA 7

40 ing Cezava a.s. Blučina Ivan Miroslav Židlochovice cz 10

41 Urban Eduard Kováčová Slovensko 2

42 Sedlačkova Nikoleta Pata Sk 5

43 TEAM J&I Marton J & I Dubnica nad Váhom SK 5

44 Šálek Roman Krakovany CZ 8

46 Ciganik Pavol Bytča SK 18 2

47 Team Préda Žabovřesky Česká Republika 5

48 Klačanský Ján + Radovan Solčany SR 3

49 Balaštík Bohumil Mutěnice ČR 3

50 Pilař Team Pilař Team Libanice CZ 3

51 Mayer Antonín Meclov cz 4

53 Prediger Miloslav Ločenice Česká Republika 5

54 Bučo Peter Predmier Slovensko 3

55 MICHALČÍK VLADIMÍR BASEL SUI 15

56 Severa Miroslav Brniště CZ 4

57 Severa Matoš Brniště CZ 18 2

59 TS ŽILINA ŽILINA SK 8

60 Kerchev Vl.Kerchev&Matoušek Praha-Kunratice Česká republika 10

61 POSPÍŠIL PETR DOLNÍ BOJANOVICE CZ 3

62 VÍTEK JAN MUTĚNICE CZ 4

63 Stepanek ACADEMY LOFT Libchavy CR 20

64 Toman Milan Velke.bielice Slovensko 2

65 DOLINSKY IVAN ŽIAR NAD HRONOM SLOVENSKO 5

66 Jáchym st. Stanislav Švihov Česká republika 3

67 Joch Jan Mutěnice Česká republika 3

68 MVDr. Bodnar Lubo Sabinov Slovakia 12

69 Bechyně Radek Kolin ČR 11

70 Novák Pavel Považská Bystrica SK 5

71 Baštrnák Jaroslav Česká Kamenice CZ 5

72 Traxl Jiří Louny Cesko 3

76 Holický Rostislav Pohořelice CZ 3

77 Bencová Lucia Lutila SK 18 2

78 Benc Marián Lutila SK 2

79 ICK 18 Frák Martin Revúca Sk 2

80 Frák Pavel Revúca Sk 1

81 Mokoš Marek Topoľčany SK 3

83 PRACHAŘ BOHUMIL Žďár nad Sázavou CZ 2

84 Hasalova Marie Vyskov CZ 4

85 Ciesarik ST.+ML. Ciesarik ST.+ML. Bytča SK 3

86 NOVÁK MIROSLAV BÍTOVANY CZ 20

87 Tichak Hana a Josef Bystřice pod Hostýne Česká republika 4

88 Young Flyers Senohrábek Žehuň ČR 30

89 Zemencik Lubomír Havířov Sumbark Cesko 2

91 MAREK PETR NEPOLISY ČESKO 4

102 Kováč Jozef Tvrdošín Slovensko 5

104 Kopas Michal Nový Ruskov Sk 3

105 Konečný Pavel Kurovice ČR 5

106 Čechura + Szerencsés J +J Tachov ČR 6

108 Nesét Bohumil Zábřeh Česká republika 2

109 ISKRA JOZEF TVRDOŠÍN SK 6

110 Valenta Vlastimil Hranice - Hranice I- Cz 3

111 Štefančík Lukas Bardejov Sk 5

112 Nürnberg Team Nurnberg DE-SK 15

113 Memetoglou Ali Nürnberg DE 2

114 Holzknecht Rudolf Sirk Slovensko 5

115 svec jozef partizanske slovensko 5

117 KUSSER JOSEF DE 24

118 LUTZ WITT GRIMMA DE 18

119 Minárik Jozef Horňany Slovensko 6

121 Walter Philipp Nurnberg DE 6

122 Škorpik karel Ostrov nad Oslavou CZ 2

123 TEAM KUČER Kučera Lukáš Kynšperk nad CR 10

124 Jánošík Adam Bytča Sk 2

125 Bartoš Radek Dolní Němčí CZ 5

126 Ing Ivan Milan Čermany Sk 6

128 ŠADLÁK VENDELÍN + ANDREJ Pov.Bystrica SK 3

129 Fajmon Team Pohořelice ČR 6

131 Miro+Marcela Team Ružomberok Sk 6

132 Suchánek Martin Hlučín CZ 6

133 MAZIARZ RACING TEAM PL 12

134 WROBEL MICHAL + PATRYK PL 12

135 Vítek Jan Mutěnice Česká Republika 2

136 Skokan Pavel Dobrá cz 5

137 Flimel Miroslav Diviacka Nová Ves Slovensko 6

138 Dôchodca Holenda Peter Horňany SK 2

139 ZSCHOMMLER JENS DE 6

140 JAHN TORSTEN DV 6

141 UHLEMAN DIRK DE 6

142 Dr. TAGHARTZ ANGELA DE 12

143 FISCHER RALF DE 3

144 HIENTZSCH FRANK DE 6

145 HOFFMANN KARL DE 6

146 SCHROTER CHRISTIAN DE 12

147 SKOPLJAK DENIS DE 6

148 HOOP MICHAEL DE 6

149 TREPTE MARCUS + ANDRT DE 12

150 BEDNÁR JOZEF SK 12

151 Vároš Jozef Hajná NováVes Slovensko 2

152 Horáček Josef Nový Bydžov Česká republika 6

153 EGINGER MICHAEL DE 12

154 hrnciar miroslav liptovsky mikulas slovensko 3

155 REISINGER RUDOLF AT 12

156 WENZ ALFRED AT 12

157 TSCHIDA G. + CH TEAM AT 4

158 ZEIS AT 2

159 HORVATH AT 4

160 KONIGSHOFER AT 2

161 RUDORFER MICHAEL WIEN AT 6

163 Mgr Mareček Karel Třebechovice Cr 5

164 HEILMEIER JOSEF BIBURG DE 12

165 JANEK MIROSLAV LIPNÍK N.B. CZ 2

166 michel marek Michel Bardejov slovensko 5

167 Kováč Jozef Tvrdošín Slovensko 5

169 Pavelka Patrik Pata Sk 5

170 SAECHSISCHE SCHWEIZ DE 6

171 SCHIRRMEISTER HELFRIED DE 2

172 SKOPLJAK DENIS DE 6

173 Team KEBE Bernhard Karel Heřmanova Huť CZ 6

174 KOHLER ANDRE DE 6

175 Turza Lubomir Hevlin CR 5

176 Ing. Palko Peter Žakarovce SR 4

178 VAN OOSTEN KEES VENRAY NL 6

179 Silesia Team Silesia Team Prószków Polska 12

181 Záchenský František Ružiná Slovenská republika 4

185 LESNICKÝ JOZEF S.N.V SK 6

186 Rein Jan Děčín ČR 15

187 Jakubčík Petr Dolní Němčí CZ 2

188 Šabata Michal Sentice ČR 6

193 SCHON FRIEDRICH Ehingen DE 12

199 LAŠTÍK ŠTEFAN Trenčín SK 2

200 Bartko Dominika+ Miroslav Východná Slovensko 6

201 Vohlarik Milan Sintava Slovakia 4

202 Echtner Martin Horšovsský Týn Česko 3

203 Kvašaj +Hrehuš Jozef GAPEL sk 0

204 PUSTĚJOVSKÝ JOSEF Kopřivnice ČESKA REPUBLIKA 12

205 TOP STŘELY BOUCHAL + TALLA HANÁ CZ 6

206 STORK AXEL BORKEN - GOMBETH DV 8

207 TEAM VISSER + MEIBOOM NL 7

208 TEAM WEIS-JUNG HEISCH QUIERSCHIED DE 6

209 TEAM NASSE DV 6

210 TEAM NASSE + ABRAMS DV 6

211 Beránek Tomáš Bakov nad Jizerou Česká republika 2

212 MEINECKE GUNTER DE 12

213 TEAM BOERDE + HARZ DE 6

214 Herr Jakupovic Jasmin Gralla Ă?sterreich 2

215 Manchester United Team Palarikovo Slovensko 4

216 Priehoda Ján+Ivana Bojnice Slovensko 5

218 Strnad-Kohut Team Rohatec Ćeská Republika 3

219 Rybár Ľubomír Beckov SK 3

221 PAJTA VLADIMÍR ORAVA SK 8

222 vilcko bodnar & sabinov SK 5

223 Team Hricik Bašista Luteran Team Hricik Bašista Luteran Sečovce Slovensko 5

226 a syn Kudrna Všestary CZ 1

227 Ing Ryška Jan Kelč Čr 2

228 Turza Lubomir Hevlin CR 0

Pouze pro organizátora TS!

Copyright © 2011 JohnyF